| Giulia102156 a întrebat:

Am nevoie de nume de fete pentru pubg. M-am apucat de curând si nu stiu ce nume sa imi pun.

Răspuns Câştigător
| TomyBrave2019 a răspuns:

Orice combinații de elemente care îți plac sau lucruri plus liniuță jos plus un număr (data ta de naștere sau orice).
Poți de asemenea să folosești litere așa: é, ě, ë, ä, ā, ą, o, ő, õ, ç, č, ż, ž, etc, etc. Mi se par cool.
Poți face așa: PRoBă ProBă PrOBă
Aici ai idei: ThëAñøñymöůšĞīřł, StarAboveYou_19, ImNotPinkType, TheQueen_96, CoOlGiRl_21.
Sper că te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| MihaiApostol2557 a răspuns:

LucyFire2557
GiulyA2378
CandyStorm89
etc sper ca te-am ajutat!

| gamersamp12 a răspuns:

Jenica, Ionela, Koty, Yldyche, etc.

| Giulia102156 explică (pentru TomyBrave2019):

Mersi mult! Raman datoare?

| TomyBrave2019 a răspuns (pentru Giulia102156):

Cu plăcere. Nu trebuie să rămâi datoare. De ce ai rămâne? Pentru asta sunt făcute forumurile. O zi bună! happy