| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Am nevoie de o aplicatie pentru calculator care sa imi editeze niste videoclipuri, sa tai anumite parti din ele si sa unesc doua sau mai multe videoclipuri, va rog raspunsuri rapide ca am nevoie repede de aceasta aplicatie pentru PC!

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Wondershare video editor

| TechGuyTpu a răspuns:

Sony vegas

| Marian_Marian_1995_hUqT a răspuns:

Sunt multe programe pentru editat. Daca vrei sa editezi rapid dar in format foarte mare (adica videoul va fi foarte mare) daca vrei sa etitezi un pic mai greu si iese in format mic iti sugerez Cyberlink power director 11 stiu ca nu este cel mai nou dar acesta este cel mai simplu de folosit.