| Rexofere a întrebat:

Am nevoie de recomandari pentru un laptop cu 16 sau 32 gb ram, ssd de 512GB sau 1TB si o placa video care sa tina foarte bine o tableta grafica si un procesor bun (de preferat Intel core) si la un pret de pana la 5000 de lei (bine, daca sunt si laptopuri cu conditiile de mai sus la un pret de 3000 de lei sau ceva de genul, puteti sa le puneti). Cine gaseste, primeste funda!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Uită-te și tu ce drăguț e

https://www.emag.ro/......D2NB97YBM/

deși nu cred că-ți iei așa ceva dacă ți-ai luat tel DOAR de "800 - 1200 de lei cam asa"

https://www.tpu.ro/......diferenta/

| Rexofere explică (pentru sierra1):

Nu ca laptopul e pentru alt cineva

| sierra1 a răspuns (pentru Rexofere):

Aha, și el/ea de ce nu-și caută sau pune toată baza-n tine?

| Rexofere explică (pentru sierra1):

Pentru ca nu stie care-i treaba cu tehnologia asta

| sierra1 a răspuns (pentru Rexofere):

Nu te baza pe străini, ia-o pe mamița de mânuță și mergeți la Altex