| Meganos a întrebat:

Am nevoie de toate driverele pentru un portabil fujitsu siemens amilo d 7830 pentru ca era pe xp si am instalat windows 7 si nu am reusit sa le gasesc.cine mi le poate da?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Foloseste Driver Scaner!
Am urcat programul Driver scaner pe megaupload. Descarca-l! Driver scaner - scaneaza si instaleaza driverele vechi si cele lipsa! Este varianta FULL si intr-un fisier ai licenta bagata acolo! Download link: http://www.megaupload.com/? d=5VDK5NAR SUcces!