| cezarelzaharel a întrebat:

Salut am un laptop fujitsu simens amilo L7310GW si nu am driverele pe el (am instalat windows -ul din nou )si nu stiu de unde sa iau placa de retea dar si celelalte drivere m-ar interesa.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ionut_Barbu_1979 a răspuns:

Fa rost de programul everest, instaleaz-al, si iti va spune el ce drivere ai pe el. apoi u le vei descarca de pe net.este simplu.sau daca nu scrie pe net numele fujitsu simens amilo L7310GW driver download si dai click pe primul rezultat si le descarci