| mihaispeed a întrebat:

Am nevoie de un server Minecraft roman in care sa nu fie noobi.

Răspuns Câştigător
| Fcp_George_1976 a răspuns:

Am mai multe aici:
1.RedMythPowerCraft
2.McToxic.Ro
3.MaxCraft
4.Mc.Just2Play.Ro
5.Mc.Velocity.Ro

Funda? :*Sper ca te-am ajutat, nu prea am vazut noob'i pe acolo...

| mihaispeed explică (pentru Fcp_George_1976):

Poate vei primi funda.

| Fcp_George_1976 a răspuns (pentru mihaispeed):

Cum e?

4 răspunsuri:
| Denys25 a răspuns:

Salut toti sunt creatorul serverului RedMythPowerCraft daca aveti ceva de intrebat contactati-ma la adresa skype :denis.cojocaru96

| Denys25 a răspuns:

Am vast ca cineva a postat pe 1 loc serverul meu si am inteles ca nu lucrasem la el degeaba si ca cuiva totusi e pasionat sa joace pe el, stafful meu face tot posibilul de a exclude din server pe toti cei ce nu stiu a vorbi corect fara injuraturi
si pe cei ce folosesc hack, si stric la majoritatea dorinta de a mai juca pe serveru nostru.