| S1mplu a întrebat:

Am nevoie de un sfat sau ajutor de la voi, vreau sa blochez pa pagina google.ro de la cautari,sa blochez sa nu mai apara nici un fel de metin,privat,ro sau care o mai exista,sa fi ascuns din toate cautarile de pe google,daca stiti vreun program care face asta,va rog,am nevoie, mersi.sa nu mai apara nimic legat de metin.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Parca ti-am dat eu un program care blocheaza site-uri dupa cuvinte cheie!
Ce ai facut cu el?

| S1mplu explică:

Poi am folosit un addon de la firefox cu LeechBlock si am blocat, intrebarea asta am postat-o ca aveam nervi ca nu mergea de la host sa blochez, ca n-a mers si am blocat pe firefox cu addonu si internet exploreru l-am sters de unde putea fi accesat
si in program files l-am pus ca ascunshappy