| dende95 a întrebat:

Cand deschid metin2Ro, imi apare o erroare la LOG: Sorry, your sistem does not support 3D graphics, please check your hardware and sistem configuration then try again... Ce program trebuie sa instalez? si un link daca se poate.

6 răspunsuri:
| eXceS a răspuns:

Si eu am patit asa la vechiul meu pc.E din cauza pc-ului e prea slab cred la mine asa era

| sorynm a răspuns:

Trebuie sa-ti cumperi o placa video noua, mai buna.

| anasuperba a răspuns:

Cred ca ...ai probleme cu placa video! cred! Daca am raspuns bine fundita?>

| dende95 explică:

Am dat restart da nu merge!

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Andr3i are dreptate si eu am patit asta la noul calculator da-i un restart si o sa mearga

| AnDr3iYY a răspuns:

Dai un restart la calculator si iti merge funda?!