| gAbY4Fun1 a întrebat:

Am o intrebare: a voi in jocul l.a noire pe PC in meniu il vedeti fullscreen?
Adica vedeti meniul fullscreen?
Am bagat pe toate rezolutiile dar nu vad fullscreen deloc.Nici in window mode.
Il vad intre 2 bari negre una sus si una jos.Nu am intrat inca in joc.
La alte jocuri vad totul fullscreen.
Am amd radeon 7700.
Este o rezolutie in joc care se vede fullscreen?
In assassins creed 3 in meniu nu se vedea fullscren doar pe o singura rezolutie 1280x720.
Deci cum fac sa se vada fullscreen sau nici la voi nu se vede >fullscreen??

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Intri in joc la optiuni si vezi ca ai sa bifezi o casuta cum vrei sa fie fullscreen sau doar window mode.
Bafta!