| gAbY4Game a întrebat:

Sall >TPUAM o intrebare.Am Assassin's Creed revelation pe laptop windows 7 dar pe rezolutia 800x600 nu se vede full screen doar pe XP se vede fullscreen.La windows 7 se vede Fullscren doar pe 1280x720 si mai mult.Asa e la mai multe Jocuri

Răspuns Câştigător
| TestPetrut a răspuns:

Asa e la winodws 7 asa lau creat pune windows xp e mai bunwinking

| gAbY4Game explică (pentru TestPetrut):

Il imprumut de la un preieten windows xp original. Daca nu merge imi poti da un site?

| TestPetrut a răspuns (pentru gAbY4Game):

Pentru ce site?

3 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Incearca sa apesi alt+enter cand intrii in joc daca nu merge schimba rezolutia la una mai ridicata