| mateielisey a întrebat:

Assassins Creed 2
1)Cu ce rezolutie trebuie sa joc pe monitor de 17 normal sa nu mi se vada dungile negre jos si sus(1280, 1024 si nu e bun)
2)Cand cumpar o arma ce se intampla cu anterioara?
3)La ce ajuta Inventory?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| maniac a răspuns:

1)Dungile alea sunt din cauza monitorului tau crt adica de ala cu tub, nu poti face nimic in privinta asta
2) Arma anterioara o gasesti la safe house
3)in mod normal iti arata ce ai dar nu-mi amintesc de inventory in ac3, cred ca am uitatlaughing

| maniac a răspuns:

1)Dungile alea sunt din cauza monitorului tau crt adica de ala cu tub, nu poti face nimic in privinta asta
2) Arma anterioara o gasesti la safe house
3)in mod normal iti arata ce ai arme printre care si obiecte pe care le poti vinde la doctoru ala de unde iti iei potiuni sau la armura.