| Georgeta_Gina_1969 a întrebat:

Am o intrebare! Am minecraft pe laptopul meu si nu se deschide m-am uitat la tutoriale, trebuia sa sterg minecraft launcher folder din fisierul.minecraft. In appdata nu am gasit folderul. minecraft si nu stiu ce sa fac. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Click dreapta pe louncherul de pe desktop, click în popupul apărut, pe open file location. Şi te va duce acolo unde e instalat jocul. Acolo plasezi şi înlocuieşti louncherul original cu cel care l-ai descărcat succes