| Parjol12 a întrebat:

Am o intrebare
Cand intru in cs 1.6 imi apare imaginea de start dar nu imi apare find server sau optiuni si nu stiu ce sa fac.
Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| wowmentol2 a răspuns:

Presupun ca ai luat destroy nu?

| Parjol12 explică (pentru wowmentol2):

Destroy?

| Parjol12 explică (pentru wowmentol2):

Cum adica destroy?

| wowmentol2 a răspuns:

Verifica la resurse si sterge unul dintre res file. Game_menu res. trebuie sa fie de 1, 2 kb. thinking Altceva nu-mi explic de ce nu iti apare meniul.

| Parjol12 explică (pentru wowmentol2):

Nu apare la resurse Game_menu res ce sa fac? Si care fisier sa sterg dintre res?

| Parjol12 explică (pentru Parjol12):

Am descarcat un program ca sa apara meniul, cand fac cu mausul in locul unde ar trebui sa fi meniul se aude un suet ca si cum sunt acolo meniurile dar nu apar creca e ceva legat de video si nu stiu ce sa fac

| Dobre_Alexandru_1994 a răspuns:

Http://setmaster.cf/forum/viewtopic.php?f=18&t=7 poftim incearca clientul asta! e de folos si nu i-ti fac lag;)

| Parjol12 explică:

Nu e porblema de lag. Cand intru in joc imi apare poza de start dar nu si scrisu adica Find server, optiuni si altele