| Bibuşca a întrebat:

Am o intrebare! Care e cel mai bun caracter ( sura, ninja, shaman, warrior) din Metin2? De ce?

Răspuns Câştigător
| 4l3x4NdRu a răspuns:

Pentru PVP este ninja pe arc deoarece aflandu-se la o distanta nu chiar foarte mare poate omor adversarul dintr-un singur skill si la o distanta mai mare poate omor si din 2 skilluri sau mai multe. Pentru PVM este sura arme pentru ca are skilluri care confera si atac si aparare si sura magi arme poate deveni si un caracter bun in PVP dar nu excelent. Funda?big grin