| MrAlexinho a întrebat:

Care este cel mai bun caracter la metin2? ( warrior, ninja, shaman sau sura)argumentati

Răspuns Câştigător
| AlexyLuvvU a răspuns:

Hmm...depinde pentru ce vrei sa fie
warrior - creste repede si e puternic dar te poti plictisi f repede de el
ninja - nu e chiar foarte bun dupa parerea mea
shaman - e bun la buff
sura - la fel ca ninja, nu prea este bun deoarece are atacul slab

4 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Salut,
Poate te ajuta acest ghid:
http://orademetin.blogspot.ro/......etin2.html
Bafta!

| ali17 a răspuns:

Eu iti zic ca ala care tia raspuns le aluat pe invers sura si ninja sunt cei mia bun deoarece au dmg as putea sati mia spun multe dar am raspuns la uni toata ziua

| NoNaMe_6377 a răspuns:

Eu zic ca sura e cel mai bun deoarece eu fac praf sv cu sura!

| Ayashi a răspuns:

In duel: shaman healer, In war : Sura BM, Buni si in pvp sp pvm : ninja lame si shaman dragon, La facut lv : razboinic mental, Lv, metine bossi : sura arme (cu acesta faci bani si te faci bun si in pvp), Hunter de max lv : 50 razoinic corp, Daca ai un hunter si pe cineva sa te creasca faci un ninja arc