| NagatoTenseiHD a întrebat:

Am o intrebare cum fac cerere pe forum la cs pentru admin?!?!? Nustiu ma poate ajuta cineva... Va rog[-O

20 răspunsuri:
| Breake a răspuns:

Postezi la titlu : Cerere Admin (si pui numele tau sau lasi decat asa )
Apoi la continut :
Doresc sa primesc si eu admin pe aceste server, am experiente de..., imi place acest server si as vrea sa-l ajut...

| NagatoTenseiHD explică (pentru Breake):

Cum adica?

| NagatoTenseiHD explică (pentru Breake):

A da si eu vreau sa fac cerere pentru zm.helpcs.ro si acolo nu e in romana! Intra si incearca si zi-mi si mie.

| Breake a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Titlu : Cerere Admin Alyn

Doresc si eu admin pe acest server minunat pentru ca imi place si doresc sa-l ajut foarte mult, imi place sa ajut oameni acestei comunitati.

Acolo unde vrei sa postezi este si un Continunt explicativ, un format cum sa-l faci.

| Breake a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Nu merge siteul " zm.helpcs.ro "...

| NagatoTenseiHD explică (pentru Breake):

Scrie www.helpcs.ro si dai la primul daca ai windows xp.

| Breake a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Da am intrat si este in Romana, acum ce-ti trebuie?

| NagatoTenseiHD explică (pentru Breake):

Pe tine te doare capu ca nu gasesc continutul!

| Breake a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

1. Siteul este romanesc
2. Ti-e lene sa cauti
3. Esti vai de tine
4. Mi-e mila de tine
5. Uita-te la poza asta, ti-am incercuiat cu rosu tot ce trebuie
http://imageshack.us/g/836/photo3yp.png/ ---- Poze

http://www.2shared.com/photo/cSwWkiFc/Photo_3.html
http://www.2shared.com/photo/1T5m6qwo/Photo_One.html
http://www.2shared.com/photo/z7GLTEmR/Photo_two.html

| NagatoTenseiHD explică (pentru Breake):

Tu nu pricepi EU NU GASESC CONNNNTINUTU!

| Breake a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Ce continut, la ce te referi fi mai explicit

| NagatoTenseiHD explică (pentru Breake):

Citesteti primul tau raspuns depe intrebarea asta? ce scrie? "Postezi la titlu : Cerere Admin (si pui numele tau sau lasi decat asa )
Apoi la CONTINUT :
Doresc sa primesc si eu admin pe aceste server, am experiente de..., imi place acest server si as vrea sa-l ajut..."

| Breake a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Pai ce nu gasesti mah?

Tu trebuie sa scrii la continut ce vrei tu!

| NagatoTenseiHD explică (pentru Breake):

Ba omule asta stiu sa fac dupaceea ce sa fac ma?

| Breake a răspuns (pentru NagatoTenseiHD):

Postezi postu

| NagatoTenseiHD explică (pentru Breake):

NU la aia la pozele tale aia stiu numa ca duppaaaaaaaaaaia ce fac? PPPRRRRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSTTTTTTTTTTTTT MAI ESTI!

| Sam123 a răspuns (pentru Breake):

Unde sa scriu asta

| Robert_Robi_1995 a răspuns:

Sall am incercat si eu sa mi fac cerere admin cs si cand dau pe site tau imi spune sa ma inregistrez ce fac ma inregistrez si ce fac pe urma? plzzz

| Ghejan_Claudiu_1996 a răspuns:

Am o intrebare cum fac cerere pe forum la cs pentru admin?!?!? Nu stiu ma poate ajuta cineva... Va rog[-O