| KATALYNNKOWX a întrebat:

Unde ma duc(la cs pe forum)cum scriu o cerere de slot sau admin la cs.neamt.ro(sunt inregistarat pe forum)?

Răspuns Câştigător
| Crucia a răspuns:

Te duci pe forum. te inregistrezi. te duci jos de tot si dai click pe cs.csneamt.ro si dai la cerere admin/slot/vip dai copy-paste la modelu cerere admin. dai new topic si incepi sa completezi. Funda?; d

| KATALYNNKOWX explică (pentru Crucia):

Nu mi-a fost rasp tau de folos dar am vazut cate fundite ai si mai strange cateva! Cu placere!

1 răspuns: