| mihnea173 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu jocul metin2.ro. Cum pot sa ma cresc mai repede sau cine stie secrete despre bani iteme experienta etc.
|=)

Răspuns Câştigător
| IonuT_1651 a răspuns:

In bokjung pe galben e la capatul harti un loc intre munte si apa du-te acolo acolo cresti bine si cad multi bani daca ai de la lv 24 pana la 32 de la 32 poti creste in desert si de la 40 in munte ast fundita

2 răspunsuri:
| eneionut2010 a răspuns:

Numai cu inel de exp poti sa cresti mai repede altfel nu

| alexmilan1234567 a răspuns:

Pentru hack metin 2Trimite doar: BIG 4535263

la numărul: 1395

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5918823! vei primi un link inapoi prin sms de pe care downloadezi hack-ul dorit(speed, kick, etc...).(se descarca de pe megaupload)