| ƒℓυχ a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu jocul Mortal Kombat4 (MK4)...cand intru in el ( este instalat, l-am instalat eu) jocul nu e pe tot ecranul, e numai in centru acolo mic...Imi spuneti de ce e asa si ce pot face? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Xcel98 a răspuns:

Sal. pai descarcati altu sau ceva la options pui fulscreen. lasa-mi un mesaj cu id tau de mess si vb okwinking.

5 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Vezi ca este acolo sus in colt la joc un patrat dai click pe el

| Claudiu2011 a răspuns:

INcearca alt + enter. teoretic iti va aparea pe tot ecranu.

| ƒℓυχ explică:

Nu merge...sorry am uitat sa pun acolo ca am incercat de 1000 de ori angry

| ƒℓυχ explică:

Eh lasati am rezolvat problema, dar o sa aleg un castigator la nimereala smug laughing

| kpr a răspuns:

Nu stii sa il dai pe fullscreen?