| Ghe_Raduradu_1993 a întrebat:

Am o intrebare legata de cs-go.

Daca ma deconectez dintr-un meci de competitive si iau ban 2h, iar echipa mea in meciul respectiv a castigat, mi se pune si mie castigul la rank up?

1 răspuns:
| AlexDFY a răspuns:

Nu, numarul competitivelor castigate ramane la fel, dar, daca scorul este de exemplu 14-0 (pentru echipa ta), te deconectezi, iar echipa ta castiga rundele ramase, atunci da, o sa ti se puna ca si castig, dupa ce te deconectezi, mai ai 3 runde in care te poti reconecta. Dupa ce trec alea 3 runde, se pune ca abandon.