| ItDoesntMatter01 a întrebat:

Heiiiii ...am o intrebare: cum se pot facemai multe conturi de cs go? gen. xSlayder a jucat prima data cu un cont ..si l-a schimbat. si acum iar la schimbat!?! +si.dc mi-a dat ceva ore de asteptat ca sa pot juca din nou pe competitive? gen ..am jucat un meci si am cam gresit. aveam scor mic ( a doua zii de cand joc ) si mi-au dat cick. dupa aia am jucat 2 meciuri pe care le-am castigat ..am jucat foarte bine cu echipa, am comunicat mult prin microfon ..si dupa ce s-a terminat al doi-lea meci castigat mi-a aratat ceva acolo cu 22 de ore de asteptat, si nu m-a lasat sa ma mai joc competitive ..doar restul. Mi-a aparatu asta aseara pe la vreo 1 ..si mai am de asteptat pana diseara pe la 8 crying

Răspuns Câştigător
| DoodleyToodley a răspuns:

Pentru ca ai castigat meciurile exista o restrictie care interzice sa joci mai mult de 2-4 meciuri castigate, este ceva normal.P.S: xSlayder are 2 conturi de steam.