| Anghel_Oana_1989 a întrebat:

Am o intrebare legata de Viber. Folosesc un telefon Lumia 640 cu sistem de operare windows, si nu reusesc sa imi dau seama daca un contact m-a blocat pe viber. Nu imi mai apare la status daca e online, iar la mesaje imi apare numai "trimis", nu "livrat".

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Pai normal ca se arata trimes catre persoana la care ai scrii ci nu apare livrat nu e posibil pe viber, daca folosea-i sms din telefon si umblai tu la setari sa iti apara livrat da.

si eu folosesc viber, whatsapp.