| teo199519995 a întrebat:

cineva cred ca mi-a blocat numarul de telefon. nu vreau sa sun ca poate nu e blocat. pe viber daca imi apare numarul ei ca e online inseamna ca nu e blocat? mersi mult

1 răspuns:
| DaniGl a răspuns:

Buna.Chiar daca ea iti apare ca fiind online pe viber, asta nu inseamna ca nu exista posibilitatea sa iti fi blocat numarul. Sfatul meu este sa suni, si daca se inchide imediat apelul dupa ce a sunat o data inseamna ca ti-a blocat numarul.