| Panait_Alexandru_1999 a întrebat:

Am o intrebare merge fs 17 pe un laptop cu conponente Intel pentium(R)2020M 2.40GHz
4GB ram memorie interna 1TB

1 răspuns:
| IonutR1 a răspuns:

Nu prea conteaza ce memorie interna ai pe laptop. Conteaza cel mai mult procesorul si placa video. Pentru a putea rula Farming Simulator 17 ai nevoie de o placa video de minim 1GB Video Ram, un procesor De minim 2 GHz( adica al tau e ok) si 2 GB RAM. Procesorul si RAM-ul il ai ok, dar nu stiu ce sa zic de placa video. Aia e cea mai importanta pentru joc-ul asta, iar un laptop cu un astfel de procesor nu cred ca are o placa video asa buna si nu cred ca iti va merge. Daca tu consideeri ca e un laptop ok, iti explic cum sa vezi ce placa video ai. Bafta!