| Bubulescu_Cristi_1998 a întrebat:

Am un laptop i3, Intel pentium cpu 2020m @ 2.40 gHz, 4gb ram pe 64 bit si imi merge in mai putin de 50 fps csgo cu graficile pe low. maine imi pun inca o placuta cu inca 4gb ram o sa majute la fps-uri?

Răspuns Câştigător
| Fly2Sky a răspuns:

Da.Normal ca te va ajuta.Vei avea in plus cateva FPS-uri considerabile.Adaugarea a 4GB RAM e cel mai bun upgrade pe care il puteai face.Peste ceva timp poti adauga un SSD pentru a se misca mai repede laptopul. Bafta!