| CelalaltFratePedala a întrebat:

Am o intrebare, mi-am facut recent un cont de facebook, si mi-am setat o data de nastere cu totul diferita de cea reala, iar pe idu-ul de mess de pe care mi-am facut contul de fb, are cu totul alta data de nastere decat cea reala pe care o am eu, iar cu toate acestea, facebook tot imi stie data mea REALA de nastere, cum e posibil asa ceva? eu nu mi-am specificat niciodata data reala de nastere online, pe nici un cont fie el de yahoo or fb sau orice altceva.
PS: si nu am uploadat nici o poza pe contul de fb, deci cum e posibil sa-mi depisteze data reala de nastere

1 răspuns:
| Brenda13 a răspuns:

Te cauta pe google si in listele de prieteni de pe alte retele. fb-ul asta este de fapt. un SRI mascat