| GrecMihai a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au jucat Assassins Creed. Dupa ce ii omor pe cei 9, imi zice ca trebuie sa merg in alt oras decat Jerusalem, Damascus sau Acre, care apare pe harta. Tin sa mentionez ca nu amtoate "oasele" complete la Memory Blocked-uri, iar View Point-urile din afara oraselor le'am vazut pe toate.Insa,cand merg pe drum spre acest nou oras, la un moment dat imi apare acel perete albastru care nu ma lasa sa trec mai departe si imi apare jos mesajul"Memory Blocked". As vrea sa stiu ce'i de facut mai departe

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Pai fa toate viewpointurile si misiunile! Sper ca te-am ajutat! Funda please!