| alex10ro a întrebat:

Am o intrebare TPU si va rog sa imi raspundeti cat mai repede deci eu am tras assasins cred 2 amm ce imi trebuie ca sa mearga CPU
Minimum: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon 64 X2 2.4 GHz
You Have: Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz
PASS

CPU Speed
Minimum: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon 64 X2 2.4 GHz
You Have: 2.8 GHz
PASS

Bios Name
Minimum: Info
You Have:
Name: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Version: R01-B1

RAM
Minimum: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
You Have: 2.6 GB
PASS

OS
Minimum: Windows XP (32 and 64 bit) / Windows Vista (32 and 64 bit) / Windows 7 (32 and 64 bit)
You Have: Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
PASS

Video Card
Minimum: 256 MB DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher (NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series / ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series)
You Have: AMD Radeon Graphics Processor (0x954F)
PASS
Features: Minimum attributes of your Video Card
Required You Have
Video RAM 256 MB 994.0 MB
Hardware T&L Yes Yes
Pixel Shader version 3.0 4.1
Vertex Shader version 3.0 4.1

DirectX version
Minimum: DirectX 9.0
You Have: 9.0c
PASS

Sound Card
Minimum: Yes
You Have: Realtek High Definition Audio
PASS
Free Disk Space
Minimum: 8 GB
You Have: 57.9 GB
PASS

DVD-ROM
Minimum: Yes
You Have: HL-DT-ST DVDRAM GSA-H10N
PASS si totusi mi se misca sacadat ok am zis ca e de vina jocul pe care l-am copiat ok mi
-am copiat GTA IV imi merge
CPU
Minimum: Intel Core 2 Duo 1.8GHz, AMD Athlon X2 64 2.4GHz
You Have: Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz
PASS

CPU Speed
Minimum: 1.8 GHz
You Have: 2.8 GHz Performance Rated at: 3.36 GHz
PASS

Bios Name
Minimum: Info
You Have:
Name: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Version: R01-B1

RAM
Minimum: 1 GB for Windows XP / 1.5 GB for Windows Vista)
You Have: 2.6 GB
PASS

OS
Minimum: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3 / Windows 7
You Have: Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
PASS

Video Card
Minimum: 256MB NVIDIA 7900+ / 256MB ATI X1900+
You Have: AMD Radeon Graphics Processor (0x954F)
PASS
Features: Minimum attributes of your Video Card
Required You Have
Video RAM 256 MB 995.0 MB
3D Yes Yes
Hardware T&L Yes Yes
Pixel Shader version 3.0 4.1
Vertex Shader version 3.0 4.1

Sound Card
Minimum: Yes
You Have: Realtek High Definition Audio
PASS

Free Disk Space
Minimum: 16 GB
You Have: 57.9 GB
PASS da deci merge si tot sacadat imi merge sa fie de vina placa de baza pentru ca pe ea am luato kit cu tot cu procesor deual core 2.80 ghz si am dat doua milioane pe el oricum era second hand dar sa fie ea? va rog raspundetim cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Placa video e de vina. e prea slaba. ca sa-ti mearga jocul fluent ai nevoie de un 9600gt sau 8800gt. mie mi-a mers putin sacadat cu 9500gt.

2 răspunsuri:
| alex10ro explică:

Pai e de 512 cat cere el a da si e hd crezi ca ea e de vina?

| alex10ro explică:

Sa fie hardul?
pentru ca l-am luat de la cineva care ne-a spus ca nu ii se deschidea acest hard