| kukuucu a întrebat:

Salutare imi merge gta 4? PU
Minimum: Intel Core 2 Duo 1. 8GHz, AMD Athlon X2 64 2. 4GHz
You Have: Intel(R) Celeron(R) CPU 2. 80GHz
Upgrade Suggested: Unfortunately, your CPU does not meet this requirement. Click here to see some recommendations.

CPU Speed
Minimum: 1.8 GHz
You Have: 2.8 GHz Performance Rated at: 2.80 GHz
PASS

RAM
Minimum: 1 GB for Windows XP / 1.5 GB for Windows Vista)
You Have: 2.1 GB
PASS

OS
Minimum: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3 / Windows 7
You Have: Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (build 2600)
PASS
Click here for the latest Windows drivers.

Video Card
Minimum: 256MB NVIDIA 7900+ / 256MB ATI X1900+
You Have: AMD Radeon Graphics Processor (0x95C5)
PASS
Click here for the latest Video drivers.
Features: Minimum attributes of your Video Card
Required You Have
3D Yes Yes
Hardware T&L Yes Yes
Pixel Shader version 3.0 4.1
Vertex Shader version 3.0 4.1
Dedicated Video RAM 256 MB 512 MB

Sound Card
Minimum: Yes
You Have: AMD High Definition Audio Device
PASS
Click here for the latest Sound Card drivers.

Free Disk Space
Minimum: 16 GB
You Have: 62.5 GB

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Daca ai facut acest test si ti-a zis "Yes" nu inseamna ca da? straight face

| kukuucu explică (pentru Magnifico):

Nu mi-a zis yes mi-a dat fail... adica ca nu e prea bun si de asta am pus intrebarea!

| Magnifico a răspuns (pentru kukuucu):

Inseamna ca sunt sanse mici sa mearga.Te poti lua dupa ei si sa nu incerci sau poti incerca si sa nu dea rezultate.

7 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Bai frate tu gandesti? tu faci test pe canyourunit si ne intrebi pe noi?

| bogdan324 a răspuns:

Merge,da uneori va merge sacadat

| kukuucu explică:

Pai asta e partea naspa nu stiu ce sa fac!

| kukuucu explică:

Deci pana la urma ce fac? ca nu prea stiu adica e un joc tare gta 4 si vreau sa il joc... vreau mai multe detalii sa vad daca merge sau nu.

| BeastyBoY a răspuns:

Deci din cate vad la inceput tie iti merge dar trebuie sa te asiguri ca ai toate driverele de sunet si de grafica si cele de motherboard, Tot odata trebuie sa ai windows7 sau xp sp3winking