| Batgirl a întrebat:

Am o mare problema... mi-am uitat parola pe lady popular si am dat la 'parola uitata' dar inca nu am primit mailul(de vreo 2 zile)...nu stiu ce sa fac(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| oananecula a răspuns:

Sper ca nu folosesti internet explorer nu? Sper sa nu ai mailul incarcat ca daca ai @yahoo si peste vreo 200 de mailuri nu mai incap trebuia pe gmal.sau uitate la Spam. IN fine sterge toate mailurile din mes, toate. si cu google chrome intri si dai mailul.
Succes big grin

| Batgirl explică (pentru oananecula):

Multumesc foarte mult. Am rezolvat problemawinking>

1 răspuns: