| Ramo_9106 a întrebat:

Sall all! am si eu o problema cu jocul lady popular. Vreau sa ma loghez si nu pot. Mi-am bagat user-ul si parola dar nu merge nu-mi zice nici ca am scris parola gresit si nici user-ul.Am dat la parola uitata si mi s-a schimbat parola si degeaba tot asa face.Nu stiu ce are, vi s-a intamplat? Daca da, explicati-mi si mie ce pot face va rog. fundita

Răspuns Câştigător
| CristineDelaruss a răspuns:

Sunt doua usere, daca ai observat. de exemplu eu am rebeccarawenwood si Bianka Rawenwood. unul e user si unul e nume, incearca cu celalalt.
Bafta

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine e asa nici emailu nu merge ma enerveaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drebuie sa te inregisterzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami user si parola si te rezolv

| alexandra666 a răspuns:

Chiar n-am mai auzit dar prietenei mele i s-a intamplat si eu il l-am reparat da-mi sa til fac

| alexandra666 a răspuns:

Pai am intalnit cazul da-mi contul sa til fac