| Misu005 a întrebat:

Am o mare problema.Recent am trecut la XP pentru ca am auzit ca merg jocurile mai bine.Problema este ca am mari probleme cu jocurile. Minecraftul daca il bag in FullScreen imi da blue screen, Cs 16 imi merge 5-7 minute,Lol/Metin nu imi pornesc...Ce sa fac, am instalat driverul de la placa video si fix aceeasi problema.

3 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Tu esti prost rau cum sa crezi ca xp e mai bun la jocuri de cat sa zicem windows 10 ai probleme cu capu

| Claudiu1905 a răspuns:

Jocurile astea nu sunt facute pentru XP, e ca si cum ai incerca sa le rulezi pe Linux, ca si Linux e bun pentru jocuri

| br0ken a răspuns:

Windows xp e vechi de 15 ani. Nici nu mai are updateuri de vreo cativa ani. Cine ti-a zis ca inca e bun, a facut misto de tine.