| dudade a întrebat:

Am o mare, urgenta, grava problema in legatura cu jocul Grand Theft Auto V, l-am instalat si am intrat pe Launcher si nu se intampla nimic dar pe task apare ca jocul e pornit... am incercat si cu data sa o schimb, am incercat cu toate update-urile si cu crack'urile si tot nu merge. Cer ajutorul cuiva, rapid. Multumesc frumos

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Folosește un kit legitim nu furat și problema se va rezolva.Mai mult ca sigur kit-ul e virusat.