| Noua_Luci_1996 a întrebat:

Am o mică problema la Counter -Strike Global Offensive, am doar 20 de FPS-uri in joc și nu știu de ce. Ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De obicei fps e mic e cauzat de componente slabe in comparatie cu cerintele jocului.

| Noua_Luci_1996 explică (pentru Wr3nch):

Înainte aveam 200-250 de fps-uri și acum am dintr-o data 20 de FPS-uri, Pc-ul nu a mai fost deschis de 1 an și ceva

| Noua_Luci_1996 explică:

Am aici poze cu specificatiile Pc-ului meu.
https://imgur.com/a/dz6qbld
Sunt mai multe poze.

| Wr3nch a răspuns (pentru Noua_Luci_1996):

Exista sansa sa mearga greu pentru ca iti descarca Windows updateuri, si are ceva daca nu l-ai folosit de un an.

| Noua_Luci_1996 explică (pentru Wr3nch):

Windows-ul nu mai face update-uri pentru le-am oprit.Ce ar putea sa aiba ca doar nu a umblat nimeni la el

| Wr3nch a răspuns (pentru Noua_Luci_1996):

Verifica sa ai cele mai recente drivere si sa nu aiba praf in interior.