| Desembra133 a întrebat:

Am o mica problema, mi s-a stins telefonul in timp ce jucam shadow fight 2 și eram in meci (cu toate că aveam 30% baterie s-a stins zicând că are mai puțin de 1% dar nu asta e problema). Acum când încerc să intru în joc, când ajung la loading screen de fiecare data îmi apare:"Shadow fight 2 s-a oprit".
Acum nu mai pot sa joc, aveți vreo soluție?

Răspuns Câştigător
| Tuderlus a răspuns:

Https://android-1.com/en/1299-shadow-fight-2-mod.html
Poftim trebuie sa il dezinstalezi pe cel actual si sa il instalezi pe asta Si merge iti dau 9999999999999 bani si diamante 999999999999

21 răspunsuri:
| Tuderlus a răspuns:

Reinstaleaza jocul iti ramane tot ce ai avut.

| Desembra133 explică (pentru Tuderlus):

Sigur? Am mai reinstalat odată jocul și am pierdut salvarea.

| GabrieloKg a răspuns (pentru Desembra133):

Alta varianta nu ai, poate decat sa astepti vreo actualizare, dar stine stie daca o sa aiba. Cat la faza cu de la 30% vezi ca s-ar putea sa ai probleme cu bateria, sa nu mai zic de soft, asa mi se mai intampla mie.

| Desembra133 explică (pentru GabrieloKg):

Oricum o să îl duc la garanție da' mi-e teama sa nu pierd progresul că îi a 3 oară când o iau de la capăt și mult nu mai am, și chiar și dacă îl termin tot nu vreau sa pierd progresul că o sa joc la underworld.

| GabrieloKg a răspuns (pentru Desembra133):

Cu zarchiver poti inta in sistemul telefonului, de obicei la Android odd(sau data) unde ai instalat jocul si acolo gasesti salvarile.

| Desembra133 explică (pentru GabrieloKg):

Merge și fără root?

| GabrieloKg a răspuns (pentru Desembra133):

Da

| Desembra133 explică (pentru GabrieloKg):

Spune access denied

| Desembra133 explică (pentru Tuderlus):

Mersi..Cred că e bine și așa, macar pot ajunge mai repede unde eram, totuși mi-ar fi plăcut să îl termin legit.

| Tuderlus a răspuns (pentru Desembra133):

O Funda?

| Desembra133 explică (pentru Tuderlus):

Nu ai vreun hack și pentru charges? Sa am mai multe că nu merge sa cumpar cu rubinele

| Tuderlus a răspuns (pentru Desembra133):

Nu am scuze.

| Tuderlus a răspuns (pentru Desembra133):

Https://android-1.com/en/1299-shadow-fight-2-mod.html
Poftim trebuie sa il dezinstalezi pe cel actual si sa il instalezi pe asta Si merge iti dau 9999999999999 bani si diamante 999999999999

| Tuderlus a răspuns:

Descarcati Jocuri Play si ai backup pe contul tau de google daca il sti si nu mai trebuie sa iei salvari la joc

| Desembra133 explică (pentru Tuderlus):

Pai tura trecută am avut jocuri play dar tot nu s-a salvat, tu ai incercat? Dacă da ți-a mers?

| Tuderlus a răspuns (pentru Desembra133):

Pai mie imi salveaza de fiecare data jocurile.

| Desembra133 explică (pentru Tuderlus):

Și mie îmi salvează dar la alte jocuri, la asta nu mi-a salvat progresul

| GabrieloKg a răspuns (pentru Desembra133):

Descarca ZArchiver sau introdu telefonul la pc si copiaza din folderul Android/obb(sau data) unde se afla totul legat de shadow fight 2 si punele undeva separat. dupa fa cum zice eax sa reinstalezi dupa iei fisierele copiate si le inlocuiesti. tot ce ai avut o sa mai ai.

| Desembra133 explică (pentru GabrieloKg):

Pai la ZArchiver ti-am spus ca imi zice access denied cand incerc sa intru, o sa incerc pe calculator

| Desembra133 explică (pentru Tuderlus):

L-am resetat și am pierdut tot...

| Desembra133 explică (pentru Tuderlus):

Reinstalat*

| Tuderlus a răspuns:

Iti dau eu hack pentru el