| Desembra133 a întrebat:

Salut tpu.Am o mica problema cu un joc pe telefon și anume shadow fight 2. Dau sa se deschidă jocul și când ajunge la loading screen mi se închide și zice ca shadow fight 2 s-a oprit.E ca un fel de eroare probabil, și nu mai vrea sa meargă.Ce trebuie sa fac ca sa pot sa joc din nou fără sa pierd progresul?

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ori au scos un update care nu e compatibil cu telefonul tau, se mai intampla, ori jocul are cerinte prea mari pentru telefonul tau.

| Desembra133 explică (pentru EnvyU):

Telefonul peu e un Sony Xperia E3.Sunt destul de sigur ca e compatibil.

| EnvyU a răspuns (pentru Desembra133):

Dai uninstall si trage-l iar, o sa iti zica daca vrei sa o iei de la level 1 sau restore. Cica e posibil sa repare crashu. Asta daca iti mergea inainte.