| Barnutiu_Cristi_1996 a întrebat:

Am o nelamurire am urmatoarea configuratie:ati radeon hd 4870, procesor Intel dual core e 5200 si 2 gb de rami placa video arata ca imi duce assassins creed 3 si saints row 3 pe ultra dar assassins creed 3 imi sacadeaza la maxim pe low si saints row la fel pe medium ii din vina procesorului si a ramii lor sau placa video?

2 răspunsuri:
| Barnutiu_Cristi_1996 explică:

Deci nu ii devina placa video? ca imi merge asa pe low?

| Frandes_Bogdan_1994 a răspuns:

Probabil sa fie din cauza windowsului sau din cate stiu eu cam la orice joc de gen assassin creed sau saints row ai nevoie de cel putin 4 gb ram ca sa iti ruleze la sigur spre hight. Sper ca te-am ajutat cu ceva din cate stiu eu.big grin