| anonim_4396 a întrebat:

Pe o placa video de 1, 7 gb cu 4 gb rami si procesor intel dual core 3.0 ghz se pot juca jocuri cum ar fi Assassins Creed Revelation sau Batman Arkham City Sau un Call of duty?

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Da iti merg bine dar iti recomand sa joci si grand theft auto 4.
Bafta!

| IAmAnonim a răspuns:

Da iti merg

| MariusDaniel a răspuns:

Ok mersi mult!

| MariusDaniel a răspuns:

Nicolae17 imi poti recomanda o placa video mai buna de 1.7 gb asi fi recunoscator!

| nicolae17 a răspuns:

Clar! frate numai daca aveai placa video mai mare era mai bine. da oricum ati merge.