| cutbdnusjsdgs a întrebat:

Am o placa de baza esprimo p 2511 si vtreau sa stiu daca suporta ddr3 pentru ca vreau sa schimb placa video.

2 răspunsuri:
| UzzY475 a răspuns:

Pai in primul rand vezi sa nu fie placa video integrata, daca este integrata de placa de baza, ar trebui sa iti schimbi si placa de baza odata cu placa video.

| cutbdnusjsdgs explică (pentru UzzY475):

Am o nVIDIA 7300le, dar am cautat pe net si am gasit ca as avea si Intel gma 3000 care este integrata in placa de baza, dar mie nu imi arata ca am si placa asta video ci doar p-aia nVIDIA