| Kennedy66 a întrebat:

Am o placa de baza Fujitsu Siemens D1561. Nu am driverul pentru sunet.Am incercat sa iau driver de pe site-ul de la fujitsu sau cu programul Driver Genius Prefessional.Tot nu-mi merge. Are cineva vreo idee buna? Multumescc!

1 răspuns:
| cavalerul11 a răspuns:

Instaleaza driver genius professional edition...dai scanare si le gaseste el dupa ce le gaseste dai pe google numele acelui driver dupa langa el download dar sa scrii si windowsul de exemplu realtek driver download for windows xp sp 2 cam asa bafta