| Kennedy66 a întrebat:

Am o placa de baza Fujitsu Siemens D1561. Nu am driverul pentru sunet.Am incercat sa iau driver de pe site-ul de la fujitsu sau cu programul Driver Genius Prefessional.Tot nu-mi merge. Are cineva vreoo idee buna? Multumesc!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai incercat sa iei driverul exact pentru sistemul tau de operare? Sau ai incercat orice driver de sunet?! Driverele sunt si in functie de sistemul de operare. Asta e ideea.

| GeoGForce a răspuns:

Deci intra pe google si scrie: download driver fujitsu Siemens D1561 si dai pe primul link iar daca nu merge incerci si altele ca unul tot trebuie sa mearga