| Gheorghe_Alexandru_1997 a întrebat:

Am o placa de baza Gigabyte F2A85X-D3H, socket FM2 + Un procesor AMD A10 6800K Cu placa integrata bla bla bla. daca imi iau Placa video MSI AMD Radeon HD 7850, 2048MB, GDDR5, 256bit, HDMI, DVI-I, PCI-E oare imi va rula Battlefield 3 si 4 la ULTRA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da va duce orice joc la rezolutie maxima la ultra. IA placa cu incredere.

1 răspuns:
| dextermorgan12 a răspuns:

Salut.Tine de rezolutia pe care o ai la monitor.Dar, cel mai probabil, placa va duce jocurile la maxim pe aproximativ orice rezolutie.