| Gheorghe_Alexandru_1997 a întrebat:

Placa video MSI AMD Radeon HD 7850, 2048MB, GDDR5, 256bit, HDMI, DVI-I, PCI-E merge pe placa de baza Gigabyte F2A85X-D3H, socket FM2?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Merge!

2 răspunsuri:
| Adriankuala a răspuns:

Trebuie sa te uiti pe site-u de la gigabyte sa vezi ce procesoare suporta nu cred ca o sa stea nimeni sa se uite pentru tine sa vada daca este compatibila 100%

| Gheorghe_Alexandru_1997 explică (pentru Adriankuala):

Da si mie un site unde imi pun componentele si el sa imi calculeze dac merg impreuna big grin...inafara de gigabyte