| Viorelutz a întrebat:

Am o placa de baza p4m800pro-m si vreau sa-mi cumpar o placa video si un procesor nu stiti cumva daca placa video ati sapphire 4650 hd 1 gb agp 8x este compatibila sau procesorul pentiun d 925 este compatibil

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Daca tot vrei sa faci un upgrade,eu zic sa iti schimbi si placa de baza,findca nu e prea stralucita, nu suporta procesoare prea bune. Daca te intereseaza placa, de baza, procesor si placa video, scrie-mi, daca nu... iti zic acum, nu suporta procesoru' mentionat de tine, si placa video e ddr3 sau ddr5? spune-mi pana in cati bani vrei sa iti iei, si iti zic cam ce ai putea lua...