| Awes a întrebat:

Am o placa de retea de la Broadcom Netxtreme Gigabit. Nu mai gasesc cd-ul cu driverele pentru placa si acum nu imi mai merge internetul.

Modelul placii: PCI\VEN_14E4&DEV_1654&SUBSYS_02D81014&REV_03 (sau cel putin, banuiesc ca acesta ii modelul)

Stiti cumva pe unde pot gasi drivere pentru acest tip de placa? In afara de site-ul lor oficial, ca deja am cautat acolo si ii da doar fisiere arhivate si atat!
Imi trebuie instalul!

Multumesc anticipat! Dau funda

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai si daca sunt fisiere arhivate ce este atat de greu sa le dezarhivezi intr-un folder si sa dai sa caute acolo? Daca nu stii sa dezarhivezi spune-mi si te ajut. Apoi intrii in System/Device manager si faci click dreapta pe driverul neinstalat. Dai apoi update si apoi "Browse my computer for drivers software"si te duci in folderul in care ai dezarhivat driverele. Si cand mai pui o asemenea intrebare sa spui intotdeauna si ce tip de Windows ai. Succes!