| madalin28 a întrebat:

Am o placa video de 1gb si scrie ca pentru memoria pentru 4 gb este 2800 mb memoria maxima aproximata daca mai adaug memorie ram poate creste si placa video?

Răspuns Câştigător
| buzucan a răspuns:

Te sfatuiesc sa citesti acest articol http://recomandare.info/placa-video-sfaturi-de-achizitie.html o sa te lamureasca mai bine decat astia care fac misto prin comentarii.

2 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Doamne rolling on the floor), Nu o sa ti se adauge nimica. O sa-ti creasca performanta la pc dar nu o sa se adauge cu placa video, etc.

| defapteunuexist a răspuns:

Salut! daca placa video este integrata, o poti mari din ram dar va creste virtual si nu te prea ajuta!