| appearance a întrebat:

cine imi poate spune cum aflu memoria la placa video la pc, va rog spuneti-mi ce trebuie sa scrie inainte de memorie sa scrie integral memory sau geva de genu, la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Tasteza in bara de start, la comanda "run" urmatorul text: dxdiag. Mergi la Display si ti se va afisa memoria video (Approx Total Memory), daca ai driverele instalate pentru placa grafica.

2 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Salutare, foloseste programul Speccy iti arata absolut toate componentele din calculator si tipul lor.
http://infopcdorin.blogspot.ro/......20din%20PC

Răspuns utilizator avertizat