| AnnonimusX a întrebat:

Am o problema! Am luat Gta San Andreas si vreau sa pun mod ca sa joc pe samp.Am instalat cleo 3, am bagat modul si cand intru astept pana dau new game se incarca si apoi da cu eroare! Ce sa fac? Am folosit si cleo 4 si am schimbat si vorbis dar nu a mers! Vreau sa imi pun ninja jump mod ca sa ma ajute la eventuri cu stea!

Răspuns Câştigător
| Alecu53 a răspuns:

Stai usor ce ai facut tu acolo nu are nici o treaba cu sampu.Deci fa exact ce iti spun eu:
-descarci un gta sa fara moduri
-il instalezi
-apoi descarci samp 0.3e
-pe acesta il instalezi in san andreas
-apoi o sa iti apara un pe ecran samp-u
-intri in el si ai 2 variante:-intri si cauti la internet servere
-sau iti pui tu servere la favorite
-adaugi la favorite samp.diavola.ro
-apoi dai dublu click pe server
-apoi connect
-si gata ai intrat pe server
(a si trebuie sa te loghezi)
Si gata. Daca o sa urmezi pas cu pas instructiunile nu o sa ai probleme in a te conecta la vreun server