| Em0k1dCraiova a întrebat:

mi-am luat si eu gta san andreas si am vrut sa-mi iau cleo 4 mi l-am luat l-am instalat ca la carte, dupa mi-am luat si ultimate cleo trainer pentru cleo 4 tot asa l-am instalat ca la carte, dupa intru in gta sa si merge jocu, dupa ce dau pe load intru in joc, nu merge se inchide jocul, intru iar dau la new game, se inchide jocul, ce fac, va dau funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| alexcosmin a răspuns:

Am patit la fel. ori e de la placa video ori s-a sters o partitie din cauza unui visue