| Noitrex a întrebat:

Am o problema as vrea sa schimb mainile(manusile) la cs 1.6 cine imi explica cum sa fac asta are! FUNDA! urgent

Răspuns Câştigător
| MiNaMi a răspuns:

Urmeaza pasii pe care tii dau :

1) Downloadeaza de pe un site, ce manusi ti'ar place tie sa ai la cs
2) Dupa ce downloadezi fisierul, dezarhiveaza'l in cazul in care este.iso
3) Deschizi fisierul, si trebuie sa gasesti acolo inca un folder numit " cstrike ", deschizi folderul "cstrike" si iti mai apare inca un folder numit " models "
4) Apesi COPY la fisierul Moderl (Atentie! sa nu dai copy la ce e inauntru, doar dai COPY la fisierul in sine) si apoi te duci in folderul de CS -> cstrike -> si dai PASTE.

Pam-Pam si gata ai ce ti'ai dorit big grin Idem se face la orice, de la arme, skin CT si T, grenazi etc

1 răspuns:
| Noitrex explică:

Nu merge da ati dau funda sad